У Раді Європи заявили, що конфлікт в Україні призвів до різкого зростання ненависті


КИЇВ. 19 вересня. УНН. У Раді Європи вважають, що конфлікт в Україні призвів до різкого зростання ненависті та негативно вплинув на вразливі групи населення. Про це йдеться у доповіді Європейської комісї проти расизму та нетерпимості, передає УНН з посиланням на BBC. Об этом сообщает fenomen-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Також у доповіді наголосили на боротьбі з дискримінацією, розслідуванні злочинів на ґрунті ненависті, інтеграції ромів та солідарності з внутрішніми переселенцями.

Голова комісії Крістіан Ахлунд зазначив, що конфлікт, який триває останні три роки в Україні, "негативно вплинув на вразливі групи загалом".

У комісії підкреслили, що внаслідок анексії Криму Росією та збройного конфлікту на сході України, "у політичному дискурсі переважає антиросійська риторика".

Проте, як повідомляється, у Києві та інших регіонах зафіксовано мало випадків залякування або нападів через "російську ідентичність". 

Звіт охоплює період часу з 2011 року по 23 березня 2017 року.

Як повідомляв УНН, прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом насилля щодо кримського татарина Р.Параламова.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1688561-u-radi-yevropy-zaiavyly-shcho-konflikt-v-ukraini-pryzviv-do-rizkoho-zrostannia-nenavysti”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя